Similar Listings
Item removed
View 37 similar listings
HEAD Graphene 360+ Speed S Tennis Racquet (Junior)
$25.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Graphene 360+ Speed S |
| Racquet Length | 26" - Junior |
| Grip Size | 4" - 100-103mm |
| Condition | Used |
| Age Group | Junior |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Strung Weight | 8.6 to 9.0 oz |
| Variant | Graphene |

