Slightly Used Head Speed Pro Legend 2024 Tennis Racket Grip 4 1/4" (Amazing Condition 9.5/10!)
$170.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Speed Pro |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Condition | Used |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Balance | Even Balance |
| Strung Weight | 10.6 to 11.0 oz |
| String Pattern | 18x20 |
| Age Group | Unknown, Adult |