Used HEAD Radical Elite Pickleball Paddle
$35.00USD
Retail: $75.00 (Save $40.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | HEAD |
| Model | Radical Elite |
| Paddle Core Material | Composite |
| Paddle Weight | Lightweight (Under 7.3 oz) |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Condition | Used |
| Paddle Shape | Standard |
| Color | Multi |