HEAD Pickleball Radical Nite Paddle (Used)
$105.40USD$124.00
Memorial Day Sale: 15% Off ends in about 21 hours
Retail: $115.00
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | HEAD |
| Model | Radical |
| Condition | Used |
| Color | Black |
| Paddle Construction | Thermoformed |
| Paddle Shape | Blade |
| Paddle Core Material | Composite |
| Grip Size | Thin (3 5/8" - 4 1/8") |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Quantity | 1 available |
