Senior CCM Ribcor 40K Left Hand Hockey Stick P91A 100 Flex (Used)
$120.00USD
Retail: $260.00 (Save $140.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Hockey > Sticks |
| Brand | CCM |
| Model | Ribcor 40K |
| Pattern | P91A |
| Stick Length | 66" |
| Age Group | Senior |
| Flex | 100 Flex |
| Hand | Left |
| Condition | Used |
| Quantity | 1 available |



