Similar Listings
Item sold
View 3,681 similar listings
Chandler cc13 33 inch
$100.00USD
Retail: $250.00 (Save $150.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Baseball > Bats |
| Brand | Chandler |
| Model | Momentum Series CC13A Maple |
| Weight | 30OZ |
| Bat Material | Maple |
| Release Year | 2024 |
| Bat Certification | BBCOR Certified |
| Color | Natural |
| Length | 33" |
| Barrel | 2 5/8" |
| Drop | -3 |
| Condition | Used |
| Age Group | High School & College |




