Don't Buy Reserved | Like New Chandler CB271A Wood Bat 29oz 32in (-3)
$139.00USD
Retail: $230.00 (Save $91.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/27 - 05/29
- Buy now, pay later with


| Category | Baseball > Bats |
| Brand | Chandler |
| Model | CB271A |
| Length | 32" |
| Drop | -3 |
| Weight | 29OZ |
| Condition | Used |
| Bat Certification | BBCOR Certified |
| Bat Material | Wood |
| Age Group | High School & College |
| Barrel | 2 5/8" |
| Release Year | 2023 |
| Color | Black |