Used Easton Composite Z2K Bat (-5) 29 oz 34"
$1,200.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Baseball > Bats |
| Brand | Easton |
| Model | Z2K |
| Length | 34" |
| Drop | -5 |
| Weight | 29OZ |
| Condition | Used |
| Bat Material | Composite |
| Barrel | 2 3/4" |
| Color | Black |
| Bat Certification | USSSA Certified |
| Release Year | Unspecified |
| Quantity | 1 available |


