Used USSSA Certified 2023 Dove Tail Bat puck knob handle Wood 243m-p Bat 32/29/
$90.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/27 - 05/29
- Buy now, pay later with


| Category | Baseball > Bats |
| Brand | Dove Tail Bat |
| Model | 243m |
| Length | 32" |
| Weight | 29OZ |
| Condition | Used |
| Bat Material | Wood |
| Age Group | High School & College |
| Barrel | 2 3/8" |
| Release Year | 2023 |
| Color | Black |
| Drop | Other / Unknown |
| Bat Certification | USSSA Certified |



