Similar Listings
Item sold
View 50 similar listings
Head Boom MP
$157.50USD
Retail: $250.00 (Save $92.50)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Boom MP |
| Age Group | Adult |
| String Pattern | 16x19 |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Balance | Head Light |
| Strung Weight | 11.1 to 11.5 oz |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Condition | New |




