2 YONEX Astra Tennis Racquets
$17.00USD
15%
Price Drop
Original Price: $20.00
Retail: $100.00 (Save $83.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | YONEX |
| Model | Astra |
| Strung Weight | 11.1 to 11.5 oz |
| Condition | Used |
| Head Size | Mid: 80 to 94 |
| Balance | Even Balance |
| Grip Size | 4 1/8" - 103-106mm |
| Age Group | Adult, Junior |
| Racquet Length | 25" - Junior |
| Quantity | 1 available |

