2026 Wilson RF 01 Pro 98/632 320g/11.3oz 315mm/9 pts HL 16x19 Nat Gut MINT
$249.96USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| Condition | Used |
| Age Group | Unknown, Adult |
| Strung Weight | 8.6 to 9.0 oz |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| String Pattern | 16x19 |
| Racquet Length | 27" - Standard |