Yonex VCORE 26 Junior (Gen 7) - Grip 0 (4 0/8) - 4 Available!
Best Seller
$70.00USD
Retail: $120.00 (Save $50.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | YONEX |
| Model | VCORE 100 |
| Age Group | Junior |
| Condition | Used |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 26" - Junior |
| Grip Size | 4" - 100-103mm |
| Balance | Even Balance |
| Strung Weight | 8.6 to 9.0 oz |
| String Pattern | 16x18 |
| Quantity | More than 1 available |

