Wilson nCode nSix-One Tour 90 - Roger Federer Era - 4 1/2
$160.00USD
Free Shipping
Retail: $250.00 (Save $90.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/27 - 05/29
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Pro staff 6.1 classic |
| Age Group | Adult |
| Condition | Used |
| Head Size | Mid: 80 to 94 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 1/2" - 113-118mm |
| Balance | Head Light |
| Strung Weight | Heavier than 12.0 oz |
| String Pattern | 16x19 |
| Quantity | 1 available |

