HEAD Head Speed 25 2024 Junior Tennis Racquet Tennis Racquet 4" Grip 100 Head Size
$60.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Head Speed 25 2024 Junior Tennis Racquet |
| Age Group | Junior |
| Condition | Used |
| Grip Size | 4" - 100-103mm |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 25" - Junior |
| Balance | Even Balance |
| Strung Weight | 8.1 to 8.5 oz |
| String Pattern | 16x19 |