Joola Magnus 3s Tyson McGuffin 14mm | * New * See Description
$150.00USD
Retail: $299.00 (Save $149.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | JOOLA |
| Model | Magnus 3s 14mm |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Condition | New |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Color | Pink |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |


