Joola Hyperion 3s 16mm Ben Johns Pickleball Paddle in Excellent Shape
$285.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/27 - 05/29
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | JOOLA |
| Model | Hyperion 3s |
| Color | Green |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Shape | Standard |
| Condition | Used |
| Quantity | 1 available |



