Green Onix Sports z5 Pickleball Paddle (Used)
$27.88USD
Retail: $90.00 (Save $62.12)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Onix Sports |
| Model | z5 |
| Condition | Used |
| Paddle Core Material | Nomex |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Color | Green |
| Paddle Shape | Wide Body |