Onix Sports Graphite Z5 Pickleball Paddle (Used)
$20.23USD$23.80
Memorial Day Sale: 15% Off ends in about 5 hours
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Onix Sports |
| Model | Graphite Z5 |
| Condition | Used |
| Paddle Core Material | Graphite |
| Color | Black |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Paddle Shape | Wide Body |
| Quantity | 1 available |

