New Onix Sports Evoke Premier Pickleball Paddle
$67.00USD
11%
Price Drop
Original Price: $75.00
Retail: $149.99 (Save $82.99)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Onix Sports |
| Model | Evoke Premier |
| Condition | New |
| Paddle Core Material | Composite |
| Color | White |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Quantity | 1 available |