White Viking Synergy Paddle (Used)
$20.00USD
Retail: $200.00 (Save $180.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Viking |
| Model | Oz Pro gg |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Weight | Heavyweight (8.5+ oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Color | White |