Blue ProKennex Pickleball Paddle (Used)
$75.00USD
Retail: $150.00 (Save $75.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/28 - 06/01
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Other |
| Condition | Used |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Color | Blue |
| Handle Length | Short (4" - 4 3/4") |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Quantity | 1 available |
