2 Joola Magnus 3 - Tyson McGuffin Paddles! | Brand New! *Bundled Special
$368.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | JOOLA |
| Model | Magnus Gen 3 |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Color | Black |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Condition | New |