JOOLA Ben Johns Hyperion CFS 2025 16mm Pickleball Paddle -Brand New!
$99.99USD
Retail: $199.99 (Save $100.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | JOOLA |
| Model | Ben Johns Hyperion Carbon Friction Surface 16mm |
| Paddle Shape | Standard |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Quantity | More than 1 available |



