New Pickleball Paddle Set – 2 Fiberglass Paddles, 4 Balls & Bag
$25.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/28 - 06/01
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Other |
| Condition | New |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Core Material | Fiberglass |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Color | Blue |
| Paddle Construction | Thermoformed |
| Quantity | 1 available |