Onix Graphite Z5 - Pickleball Paddle (Mint Green) | New!
$44.10USD
Retail: $89.00 (Save $44.90)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Onix Sports |
| Model | z5 |
| Condition | New |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Paddle Shape | Wide Body |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Core Material | Graphite |
| Color | Green |