Blue Prince Pickleball Paddle Reflex (Used)
$17.00USD
Retail: $22.00 (Save $5.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/03 - 06/05
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Prince |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Shape | Standard |
| Condition | Used |
| Paddle Weight | Heavyweight (8.5+ oz) |
| Color | Blue |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Core Thickness | Thin (12mm & under) |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Quantity | 1 available |
