Black Pickleball Paddle (Used)
$72.00USD
Retail: $135.00 (Save $63.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/28 - 06/01
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Other |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |
| Paddle Construction | Thermoformed |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Paddle Shape | Hybrid |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Color | Black |
| Quantity | 1 available |
