Black Gearbox CX14 H Pickleball Paddle (Used)
$76.18USD
Retail: $200.00 (Save $123.82)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Gearbox |
| Model | CX14 H |
| Condition | Used |
| Color | Black |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Thin (3 5/8" - 4 1/8") |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Quantity | 1 available |