PROLITE Stealth Pickleball Paddle
$59.84USD
Retail: $199.99 (Save $140.15)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | PROLITE |
| Model | Power |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Paddle Shape | Elongated |
| Condition | Used |
| Color | Black |