Similar Listings
Item removed
View 142 similar listings
Joola magnus 3S 16mm
$179.00USD
Retail: $279.00 (Save $100.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/27 - 05/29
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | JOOLA |
| Model | Tyson McGuffin |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Shape | Elongated |
| Color | Pink |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |
| Condition | New |

