Adjustable size Mondo 23 & 23.5 Kid's Roces Idea 6 in 1 All Mountain Ski Boots (Used)
$30.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/27 - 05/29
- Buy now, pay later with


| Category | Skiing > Boots > Downhill Boots |
| Model | Idea 6 in 1 |
| Type | All Mountain & Carving |
| Boot Width | Medium (99-101mm) |
| Boot Sole Length | 255mm |
| Flex | Very Soft (Less than 70) |
| Boot Size | Mondo 23 & 23.5 |
| Condition | Used |
| Gender | Kid's |


