2021 Mondo 22 & 22.5 Women's Lange All Mountain RX 80 W Ski Boots Soft Flex (New)
$81.00USD
Retail: $400.00 (Save $319.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with



| Category | Skiing > Boots > Downhill Boots |
| Brand | Lange |
| Model | RX 80 W |
| Boot Size | Mondo 22 & 22.5 |
| Gender | Women's |
| Flex | Soft (70-90) |
| Boot Width | Medium (99-101mm) |
| Type | All Mountain & Carving |
| Condition | New |
| Boot Sole Length | 265mm |
| Quantity | 1 available |






