Roxa R3W 105 TI I.R. Ski Boots | Mondo 23.5 (270mm)
$275.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/20 - 05/22
- Buy now, pay later with


| Category | Skiing > Boots > Downhill Boots |
| Brand | Roxa |
| Model | R3W 105 TI I.R. |
| Flex | Medium (95-115) |
| Boot Sole Length | 270mm |
| Condition | Used |
| Boot Size | Mondo 23 & 23.5 |
| Boot Width | Medium (99-101mm) |
| Gender | Women's |
| Quantity | 1 available |

