NEW Head Formula 105 W LV - 25.5
$424.99USD$499.99
Memorial Day Sale: 15% Off ends in 9 days
Retail: $799.99 (Save $375.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/22 - 05/26
- Buy now, pay later with


| Category | Skiing > Boots > Downhill Boots |
| Brand | HEAD |
| Model | Formula 105 W LV |
| Boot Size | Mondo 25 & 25.5 |
| Gender | Women's |
| Flex | Medium (95-115) |
| Boot Width | Narrow (96-98mm) |
| Condition | New |
| Boot Sole Length | 290mm |
| Quantity | 1 available |





