Mondo 23 & 23.5 Women's Tecnica All Mountain Mach 1 95 W MV Ski Boots Medium Flex (Used)
$98.00USD
Retail: $400.00 (Save $302.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with



| Category | Skiing > Boots > Downhill Boots |
| Brand | Tecnica |
| Model | Mach 1 95 W MV |
| Boot Size | Mondo 23 & 23.5 |
| Condition | Used |
| Gender | Women's |
| Flex | Medium (95-115) |
| Boot Width | Medium (99-101mm) |
| Type | All Mountain & Carving |
| Boot Sole Length | 280mm |
| Quantity | 1 available |


