24" Liv Gloss 24 Kids Cruiser Bike
$370.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/27 - 05/29
- Buy now, pay later with


| Category | Bikes > Complete Bikes > Dj, Street & Park Bikes |
| Brand | Other |
| Model | 24" Liv Gloss 24 Kids Cruiser Bike |
| Condition | Used |
| Wheel Size | 24" |
| Frame Size | 14" |
| Brake Type | Rim |
| Gender | Women's |
| Quantity | 1 available |