20" Kids Trek Jet Single Speed Bike
$160.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/26 - 05/28
- Buy now, pay later with


| Category | Bikes > Complete Bikes > Dj, Street & Park Bikes |
| Brand | Trek |
| Model | 20" Kids Trek Jet Single Speed Bike |
| Condition | Used |
| Wheel Size | 20" |
| Frame Size | 11" |
| Brake Type | Rim |
| Gender | Unisex |
| Quantity | 1 available |