24" Specialized Hotrock Kids Mountain Bike
$354.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/26 - 05/28
- Buy now, pay later with


| Category | Bikes > Complete Bikes > All Mountain & Enduro Bikes |
| Brand | Specialized |
| Model | 24" Specialized Hotrock Kids Mountain Bike |
| Condition | Used |
| Wheel Size | 24" |
| Gender | Women's |
| Frame Size | 12" |
| Suspension | Hard-tail |
| Brake Type | Rim |

