20" Salsa Timberjack 20+ Kids Mountain Bike
$435.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/20 - 05/22
- Buy now, pay later with


| Category | Bikes > Complete Bikes > All Mountain & Enduro Bikes |
| Brand | Salsa |
| Model | 20" Salsa Timberjack 20+ Kids Mountain Bike |
| Condition | Used |
| Wheel Size | 20" |
| Gender | Unisex |
| Frame Size | 11" |
| Suspension | Hard-tail |
| Release Year | 2019 |
| Brake Type | Disc |
| Quantity | 1 available |
