20" Specialized Hotrock Kids Ridged Mountain Bike
$191.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/26 - 05/28
- Buy now, pay later with


| Category | Bikes > Complete Bikes > All Mountain & Enduro Bikes |
| Brand | Specialized |
| Model | 20" Specialized Hotrock Kids Ridged Mountain Bike |
| Condition | Used |
| Wheel Size | 20" |
| Gender | Unisex |
| Frame Size | 11" |
| Suspension | Rigid Forks |
| Quantity | 1 available |
