Similar Listings
Item removed
View 45 similar listings
24" Diamondback Octane 24 Kids Mountain Bike
$248.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Bikes > Complete Bikes > All Mountain & Enduro Bikes |
| Brand | Diamondback |
| Model | 24" Diamondback Octane 24 Kids Mountain Bike |
| Condition | Used |
| Wheel Size | 24" |
| Gender | Women's |
| Frame Size | 12" |
| Suspension | Hard-tail |
| Brake Type | Rim |
