Easton Z2K Training Bat (-5) Alloy 28 oz 33" (Used)
$300.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/06 - 05/08
- Buy now, pay later with


| Category | Baseball > Bats |
| Brand | Easton |
| Model | Z2K |
| Bat Certification | Training Bats |
| Length | 33" |
| Weight | 28OZ |
| Drop | -5 |
| Condition | Used |
| Bat Material | Alloy |
| Barrel | 2 3/4" |
| Quantity | 1 available |