Similar Listings
Item sold
View 213 similar listings
Wilson FEDERER Racquet
$16.00USD
Retail: $40.00 (Save $24.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/27 - 05/29
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Federer |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Condition | Used |
| Head Size | Oversize: 106 to 115 |
| Strung Weight | 10.1 to 10.5 oz |
| String Pattern | 16x20 |
| Racquet Length | 25" - Junior, 27" - Standard, 23" - Junior |
| Age Group | Junior, Adult |



