PRISTINE: HEAD Radical PRO (360+) – Fritz Indian Wells Model – Federer Hybrid Strings
$175.00USD
Retail: $260.00 (Save $85.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Graphene 360 Radical Pro |
| Age Group | Adult |
| Condition | New |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Balance | Even Balance |
| Strung Weight | 11.1 to 11.5 oz |
| String Pattern | 16x19 |
| Grip Size | 4 1/2" - 113-118mm |
| Quantity | 1 available |