Selkirk VANGUARD Power Air Invikta Carbon Fiber Pickleball Paddle (Used)
$95.00USD
Retail: $179.99 (Save $84.99)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Selkirk |
| Model | Vanguard power air Invikta |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Shape | Elongated |
| Color | Gray |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |