Selkirk Vanguard Power Air Invikta - Gray and Geen- High Power & Spin
$150.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Selkirk |
| Model | Vanguard power air Invikta |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Paddle Shape | Elongated |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Color | Gray |
| Quantity | 1 available |
