Orange Third Shot Drop (Used) Kratos Pickleball Paddle
$199.29USD
Retail: $325.00 (Save $125.71)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Third Shot Drop |
| Model | Kratos |
| Paddle Shape | Elongated |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Core Material | Graphite |
| Paddle Construction | Quiet |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Condition | Used |
| Color | Orange |