Black Wilson Pickleball Paddle
$40.50USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Wilson |
| Paddle Shape | Standard |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Paddle Core Material | Nomex |
| Paddle Weight | Lightweight (Under 7.3 oz) |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Construction | Quiet |
| Color | Black |
