Onix Evoke Premier Raw Carbon 14mm Pickleball Paddle
$99.00USD
Retail: $199.00 (Save $100.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Onix Sports |
| Model | Evoke Premier Pro Raw Carbon 14 |
| Condition | New |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Paddle Shape | Standard |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Color | Black |
| Grip Size | Thin (3 5/8" - 4 1/8") |